Про КомпаніюКомпанія Minelly
Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Український виробник КАВИ "MINELLY"

«Minelly» - високопрофесійна компанія, якій вдалося зібрати у себе, як досвідчених фахівців кавової справи, так і найкраще сучасне обладнання (фотосепаратори, ростери, станок для виготовлення кави в капсулі, дріп-кави, кавомолки, пакувальне устаткування тощо), а також створити власну лабораторію. Тут, завдяки науці, мистецтву та майстерності, найкраще зерно світу перетворюється на найсмачнішу каву.
Компанія «Minelly» будує мережу по всій Україні, щоб кожен поціновувач кави міг отримати напій улюбленого смаку та зручного формату по справедливій ціні – від виробника.
Усе це - заради того, щоб в Україні вийшла на новий рівень культура споживання кави та, щоб широкий споживач навчився цінувати та смакувати чистий якісний напій.

ЩО МИ ПОПОНУЄМО?
Під власним брендом ми виробляємо та постачаємо високоякісну, сертифіковану, унікальну за смаком продукцію у вигляді: зернової, меленої, порційної (дріп-пакети та капсули) моносортової та купажованої кави.
Ми завжди готові до співпраці і виготовляємо на замовлення  каву під іншими торговими марками.
Більше – у вкладці «РОЗРОБКА ПРИВАТНОЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ»
Ми надаємо в оренду та здійснюємо поточне обслуговування кавового обладнання для крамниць, кав’ярень та дрібних виробництв.
Наше обладнання – це сучасні технології, постійна фахова підтримка, свіжообсмажена кава високої якості та перемога над конкурентами.

ЧОМУ КАВА MINELLY - УКРАЇНСЬКА?
Орієнтуючись виключно на смаки і звички вітчизняних гурманів, на те, які сорти кави українці найчастіше купують і смакують за кордоном, ми виготовляємо наші бленди. Деякі складаються із чотирьох- та семикомпонентних купажів. Це не просто суміш арабіки та робусти – це душевна симфонія кави.
Ще один факт: саме в Україні MINELLY перетворює каву з кращих плантацій світу в елітний напій. Ми закуповуємо тільки свіже зелене зерно, і самі сортуємо та обробляємо його. Звісно, це позначається на ціні – ви отримуєте каву найвищого ґатунку за ціною виробника, без націнки за бренд чи роботу посередника.

ЯК ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ КАВА MINELLY?
Зелене зерно, під невтомним контролем кожного етапу, проходить повний виробничий цикл - від сортування та обсмажування до фасування та помелу. Потужності виробництва дозволяють використовувати найкращу світову техніку. Тільки у нас є перевірені часом обладнання – німецькі «Probat»,  італійські «Petronchini Inpianti»,  інноваційне та потужне американське обладнання «Loring». Саме тому ми здатні підібрати ключ до кожного зернятка й задовольнити  любителів традиційного смаку та шукачів нових відчуттів.

Обладнання та устаткування компанії «MINELLY»
«Probat»    «Petronchini Inpianti»    «Loring».