Про Компанію


Компанія Minelly

Ми раді вітати вас на нашому сайті


АМБІТНИЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВИРОБНИК ЗЕРНОВОЇ КАВИ "MINELLY"


«Minelly» - високопрофесійна компанія, якій вдалося зібрати у себе і досвідчених фахівців кавової справи, і найкраще сучасне обладнання (фотосепаратори, ростери, кавомолки, пакувальне устаткування тощо), а також створити власну лабораторію. Тут, завдяки науці, мистецтву та майстерності, найкраще зерно світу перетворюється на найсмачнішу каву.

Компанія «Minelly» розбудовує мережу по всій Україні, щоб кожен поціновувач кави міг отримати напій улюбленого смаку та зручного формату по справедливій ціні – від виробника.

Усе це - заради того, щоб в Україні вийшла на новий рівень культура споживання кави і щоб широкий споживач навчився цінувати та смакувати чистий, якісний напій. Адже справжня кава, на відміну від ароматизованих замінників та фальсифікату, – це здоров’я і бадьорість, які не мають обмежень та заборон.


ЩО МИ ПОПОНУЄМО?

Під власним брендом ми виробляємо та постачаємо високоякісну, унікальну за смаком продукцію у вигляді: зернової, меленої, порційної (дріп-пакети та капсули) моносортової та купажованої кави.

Ми завжди готові до співпраці і виготовляємо на замовлення  каву під іншими торговими марками.

Більше – у вкладці ПРОДУКЦІЯ.

Ми надаємо в оренду та здійснюємо поточне обслуговування кавового обладнання для крамниць, кав’ярень та дрібних виробництв.

Наше обладнання – це сучасні технології, постійна фахова підтримка, свіжообсмажена кава високої якості, перемога над конкурентами.

ЗАМОВИТИ ТУТ

ЧОМУ КАВА MINELLY - УКРАЇНСЬКА?

Орієнтуючись виключно на смаки і звички вітчизняних гурманів, на те, які сорти кави українці найчастіше купують і смакують за кордоном, ми виготовляємо наші бленди. Деякі складаються із чотирьох та семикомпонентних купажів. Це не просто суміш арабіки та робусти – це душевна симфонія кави.

Ще один факт: MINELLY саме в Україні перетворює каву з кращих плантацій світу в елітний напій. Ми завозимо тільки свіже зелене зерно, і самі сортуємо та обробляємо його. Звісно, це позначається на ціні – ви отримуєте каву найвищого ґатунку за ціною виробника, без націнки за бренд чи роботу посередника. 


ЯК ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ КАВА MINELLY

Зелене зерно, під ненастанним контролем кожного етапу, проходить повний виробничий цикл (від сортування та обсмажування до фасування та помелу). Виробничі потужності дозволяють використовувати найкращу світову техніку. Тільки у нас є всі три типи ростерів для багатства моносортів кави – це і перевірені часом німецькі «Probat», й італійські «Petronchini Inpianti», й інноваційне та потужне американське обладнання «Loring».  Саме тому ми здатні підібрати ключ до кожного зернятка й задовольнити і любителів традиційного смаку, і шукачів нових відчуттів.


Обладнання та устаткування компанії «MINELLY»

«Probat»    «Petronchini Inpianti»    «Loring».